Szkoła językowa Skrivanek

Jesteśmy otwarci na nowe technologie, współtworzymy rynek usług językowych, wyznaczając nowe trendy i standardy jakości.

Przez ponad 20 lat naszej działalności już kilkaset firm zdecydowało się współpracę ze szkołą językową Skrivanek. W naszych kursach brało udział kilka tysięcy osób. Przeprowadziliśmy prawie milion godzin lekcyjnych. Nasz zespół tworzą doświadczeni metodycy, profesjonalni koordynatorzy kursów oraz wykwalifikowani, doświadczeni lektorzy, którzy każdego dnia dokładają starań, aby nasi kursanci realizowali swoje cele językowe. Poznajmy się bliżej!

Od 2004 roku zdobywamy Wasze uznanie, zmieniając potrzeby językowe w konkretne projekty. Chcemy, aby inwestycje w rozwój językowy przyniosły realny zwrot naszym kursantom. Stale doskonalimy i dokształcamy się metodycznie, aby efekty naszej pracy były za każdym razem jeszcze szybsze i lepsze. Rozwijamy się i obserwujemy najnowsze trendy w nauczaniu języków obcych. Największą satysfakcją i motywacją do pracy są dla nas opinie naszych partnerów biznesowych i kursantów, którzy doceniają nasze działania i zaangażowanie.

W naszej szkole pracuje cały zespół specjalistów, który zapewnia wsparcie
na różnych etapach kursu, w zależności od Twoich potrzeb.

Jesteśmy skuteczni

Nasz zespół czuwa nad prawidłowym przebiegiem Twojego projektu. Lektorzy, pod nadzorem metodyka, biorą czynny udział w przygotowywaniu programu, a także decydują o doborze materiałów realizowanych na zajęciach. Takie indywidualne podejście gwarantuje wysoką skuteczność szkolenia oraz osiągnięcie założonych celów w określonym czasie.

Jesteśmy doświadczeni

Zatrudniani przez nas lektorzy są doskonale przygotowani pod względem metodycznym i jednocześnie mają bogate doświadczenie w nauczaniu osób dorosłych. Wielu z naszych lektorów posiada dodatkowe umiejętności i kwalifikacje, takie jak uprawnienia egzaminatorów czy ukończone studia podyplomowe, które ułatwiają im prowadzenie zajęć w firmach działających w danej branży.

Jesteśmy innowacyjni

Rozwijamy się i obserwujemy najnowsze trendy w nauczaniu języków obcych. We współpracujących z nami lektorach cenimy zamiłowanie do nowinek technologicznych i chęć stosowania postępowych rozwiązań pedagogicznych. Wszystko to sprawia, że nasi lektorzy to profesjonaliści, którzy lubią i potrafią uczyć. Są oni najlepszą wizytówką organizowanych przez nas szkoleń.

Opinie naszych klientów:

Pozytywna ocena poziomu nauki języka, elastyczność stosowanych rozwiązań oraz wysoki poziom obsługi klienta pozwalają z pełną odpowiedzialnością rekomendować firmę Skrivanek sp. z o.o. jako solidnego partnera w procesie rozwoju kompetencji językowych.

Eneris Surowce S.A.

Z firmą Skrivanek współpracujemy od 2015 roku. Korzystamy ze wsparcia w nauce języka angielskiego dla naszych pracowników na różnych poziomach zaawansowania. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, przede wszystkim z bardzo dobrej organizacji zajęć oraz z wysokiej jakości pracy lektorów.

Elżbieta Trzeciak

Szkolenia organizowane przez szkołę językową Skrivanek cechują się wykwalifikowaną i elastyczną kadrą lektorów z dużym doświadczeniem w zakresie prowadzenia zajęć typu in-company. Szkoła zapewnia regularny monitoring szkolenia w postaci raportów frekwencji i postępu. Rekomendujemy szkołę językową Skrivanek jako zaufanego partnera, który gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług.

Orange Szkolenia Sp. z o.o.

Proces organizacji, program nauczania, zajęcia oraz monitoring projektu prowadzone są z najwyższą starannością. Lektorzy profesjonalnie pracują z grupą, podchodzą elastycznie do potrzeb danej grupy, jak również poszczególnych uczestników. Szkoła językowa Skrivanek jest solidnym, odpowiedzialnym partnerem godnym polecenia.

Develey Polska Sp. z o.o.