Skontaktuj się z nami

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych rozwiązań językowych lub sprawdzić,
czy są one odpowiednie dla Ciebie lub Twojej firmy, już dziś zadzwoń do nas!

Szkoła językowa Skrivanek

Napisz do nas

szkola@skrivanek.pl

Adres

ul. Plac Konstytucji 6/75, 00-550 Warszawa

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę brać udział w kursach online, korzystając z tabletu lub z telefonu?

Na sukces wpływa wiele czynników. Przede wszystkim predyspozycje, zaangażowanie oraz praca własna każdego kursanta. Jako jednostka szkoleniowa z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, wiemy jak pomagać oraz wpływać na motywację i aktywność kursantów. Nasza metoda nauczania składa się z odpowiednio dobranych elementów, które umożliwiają efektywne dotarcie do odbiorcy i zmotywowanie do nauki. Dbamy też o odpowiednie przeszkolenie naszej kadry lektorskiej, która odpowiada za dobór najlepszych rozwiązań językowych. Materiały oraz narzędzia wspierające naukę dobierane są w taki sposób, aby aktywizowały wszystkich kursantów podczas zajęć.

Czy mogę brać udział w kursach online, korzystając z tabletu lub z telefonu?

Większość platform do spotkań online umożliwia łączenie się z urządzeń mobilnych, jednak z doświadczenia wiemy, że ten sposób uczestnictwa w zajęciach nie sprawdza się najlepiej. Użytkownik łączący się z telefonu lub tabletu często nie widzi wszystkich dostępnych w danym programie opcji, a połączenie internetowe nie jest na tyle stabilne, by uczestniczyć w lekcji bez zakłóceń. Dlatego polecamy używanie laptopów lub komputerów stacjonarnych.

Czy wystawiacie faktury?

Jako szkoła językowa mamy możliwość wystawiania faktur w trybie miesięcznym lub z góry za cały kurs (w zależności od preferencji klienta)

Co wyróżnia Waszą szkołę na tle innych?

Wiemy doskonale, że nie wystarczy mówić w językach, by dobrze się zrozumieć, dlatego każdy projekt traktujemy jako indywidualne wyzwanie. Zapewniamy personalizację rozwiązań oraz wsparcie ze strony zespołu szkoły. Na cały okres współpracy dedykujemy opiekuna metodycznego, który dba o komunikację oraz czuwa nad realizacją założeń projektowych. Niezbędnym elementem efektywnych szkoleń jest analiza potrzeb klientów, co pozwala precyzyjnie dopasować rozwiązania językowe. Wiemy też, jak istotna dla każdego klienta jest informacja zwrotna. Skupiamy się na regularnym monitorowaniu procesu szkoleń, co gwarantuje możliwość szybkiej reakcji oraz elastycznego działania w czasie współpracy.

Kim są Wasi lektorzy?

Nasi lektorzy są świetnie przygotowalni pod względem metodycznym i jednocześnie mają bogate doświadczenie w nauczaniu. Wielu z nich ma dodatkowe umiejętności oraz kwalifikacje potwierdzone zdanymi egzaminami, dyplomami i certyfikatami. Jednak najważniejszą cechą lektorów, z którymi współpracujemy, jest pasja. Kochają to, co robią i wkładają w pracę całe serce, dzięki czemu możemy z dumą powiedzieć, że są najlepszą wizytówką naszej szkoły.

Czy po ukończeniu kursu otrzymam jakiś certyfikat?

Tak, po zakończeniu kursu wystawiamy certyfikat potwierdzający znajomość języka na danym poziomie, zgodnie z CEFR.