Powtórka z czasów angielskich

Obecny status
Nie zapisany
Cena
99,00 zł
Zacznij

Mylą Ci się czasy angielskie, a ich opanowanie wydaje się trudne? Czujesz, że wciąż popełniasz te same błędy, ale nie wiesz, jak to zmienić?

Głowa do góry! Ten kurs e-learningowy stworzyliśmy właśnie dla Ciebie!

Praktyczna umiejętność posługiwania się czasami w języku angielskim często sprawia trudności osobom, które uczą się tego języka jako obcego. Poprawne stosowanie czasów gramatycznych na początku może wydawać się skomplikowane, ale wszystko czego potrzebujesz, to zapamiętać kilka schematów i nauczyć się kilku prostych zasad.

Kurs e-learningowy przygotowany przez nasz zespół to praktyczny przewodnik po czasach gramatycznych w języku angielskim, dzięki któremu nauczysz się stosować je w poprawny sposób.

Treści podzieliliśmy na trzy bloki tematyczne, w których znajdziesz szczegółowe omówienie danego czasu gramatycznego oraz  ćwiczenia praktyczne dotyczące sposobów wyrażania teraźniejszości, przeszłości i przyszłości. Dzięki temu łatwiej odnajdziesz informacje, które Cię interesują.

Co znajdziesz w naszym kursie?

  • Omówienie zasad stosowania czasów teraźniejszych, przeszłych i przyszłych, dzięki któremu usystematyzujesz swoją wiedzę, ale też rozszerzysz ją o nowe wiadomości.
  • Filmy edukacyjne, dzięki którym nauka stanie się bardziej atrakcyjna  i przyjemniejsza.
  • Opisy zastosowań zilustrowaliśmy różnorodnymi przykładami, które pokazaliśmy w konkretnych kontekstach i sytuacjach.
  • Ćwiczenia gramatyczne obejmujące różnie typy zadań, które pozwolą wykorzystać zdobyte informacje w praktyce.
  • Podsumowania na zakończenie każdego z bloków, które pozwolą usystematyzować zdobytą wiedzę  i samodzielnie sprawdzić stopień opanowania wszystkich czasów, wyrażeń i konstrukcji.

Rozpocznij naukę ze szkołą językową Skrivanek już dziś!